Kuracja niszcząca dorosłe pasożyty (HELMINTY, grec. robaki), pierwotniaki i grzyby - trwa 3 dni.
PREPARATY potrzebne na 3 dni:
- 3 szklanki ziarna owsa
- 3 garści rodzynek
- 3 łyżeczki miodu
- 3 x 3/4 szklanki ryżu
- 1,5 łyżeczki zielonej herbaty
- 12 łyżek cukru
- 2 butelki oleju rycynowego - pojemność 100 ml
- 150 ml koniaku
- cytryna
UWAGA!
Dzieciom na 1 kg masy ciała podawać 1 ml koniaku i 1 ml ciepłego oleju rycynowego.
Gabinet BIO-CONSULT oferuje doradztwo przy zakupie ziół potrzebnych przy kroku 1.
Wyślij e-mail z zapytaniem: eugeniapozarycka@wp.pl.
GRAFIK PIERWSZEGO SCHEMATU
- godz. 19.00 należy zjeść kolację w postaci ryżu gotowanego na wodzie z rodzynkami lub miodem. Po kolacji przepłukać szklankę owsa w durszlaku. Mokry owies wsypać do garnka przykryć i zostawić do rana.
- godz. 22.00 - najpóźniej kładziemy się spać.
- godz. 2 w nocy - pobudka. Przez 6 min parzyć pół łyżeczki zielonej herbaty w 100 ml wrzątku. Następnie dodać 4 łyżki cukru i 5 łyżek koniaku najlepiej winogronowego. Rozmieszać i wypić.
- po 20 min. trzeba wypić 60 ml ciepłego oleju rycynowego i od razu położyć się spać. Ci, którzy nie znoszą rycyny, po wypiciu oleju mogą przepłukać jamę ustną przygotowaną uprzednio wodą z cytryną. Przy mdłościach można powąchać ząbek czosnku.
Rano odwiedzisz toaletę kilka razy, najpierw wydalisz pokarm z dnia poprzedniego, a następnie może tak być, duże ilości śluzu, który powstaje przy samo strawieniu pasożytów. Olej rycynowy paraliżuje pasożyty, a ponieważ ich aparat trawienny nie przerywa pracy, same się trawią. Przy silnym porażeniu układu trawiennego mogą wychodzić również żywe pasożyty wielu gatunków.
Po pierwszym pobycie w toalecie zalewamy przygotowany owies 1 litrem wody i przez godzinę gotujemy na małym wolnym ogniu, pod przykryciem. Produkt finalny to 750-800 ml wywaru, który wypijamy w ciągu całego dnia w 3 porcjach poczynając od godz. 10 rano. Jest on pomocny przy likwidacji osłabienia bólu głowy, spadku ciśnienia wynikającego z intoksykacji powstałej po śmierci, rozpuszczeniu pasożytów, które w tej postaci stanowią obcy substrat białkowy powodujący silne zatrucie.
W wywarze z owsa znajdują się aminokwasy, ornityna i arginina, które wiążą trucizny białkowe i powodują ich wydalanie, czyli wyprowadzają toksyny. Pozwala to na szybką odbudowę organizmu. Ponadto w wywarze z owsa znajdują się witaminy z grupy B. Jeżeli jest silna intoksykacja np.: przy chemioterapii, porcję owsa podwajamy.
Po 3 dniach Schematu 1 robimy dzień przerwy i w piątym dniu zaczynamy Schemat 2.